bilard elektryczny

bilard elektryczny

Trzy Rodzaje jagody goji Sałatki

Goji może być stosowany w wytwarzaniu niektórych najprostszych sałatek z doskonałe korzyści zdrowotnych. Są to najłatwiejszym recepty można przygotować z tych jagód.

Goji berry fruit salad

Goji berry sałatka owocowa jest ciekawą sałatkę, która jest wykonana z pomocą wyszlifowaną jabłka, trzy łyżki świeżych orzechów, orzeszków ziemnych, nasion słonecznika i namoczone jagody. Trzeba wylać wszystkie takie składniki do miski i wymieszać wszystkie składniki bardzo dobrze. Jeśli chcesz wnieść w niektórych dodatkowych smaków w takiej sałatki można łatwo posypać obfite ilości soli, pieprzu i soli, które również czarnym dadzą jej pikantny smak. Gdy skończysz, sałatki jest gotowa do podania.

Pikantna sałatka jagody Goji

Innym ciekawym sałatkowy, który jest przygotowany ze świeżych i soczyste goji, znajduje się przy użyciu kubka suszonych jagód wraz z innymi filiżanką pszenicy jagody. Inne składniki, które są stosowane w tym pożywne sałatki są sodu bulion z kurczaka, olej z oliwek, olej z orzechów włoskich i sok z cytryny. Potrzebny będzie również ocet jabłkowy, duże szalotki w wymaganych ilościach przy użyciu części białe i zielone tylko wraz ze świeżą czerwonej skórki jabłka, które mogą być ze skórką na małe kości. Nie zapomnij podać jeden duży seler łodygi, które powinny być pokrojone w kostkę razem z prażonymi orzechami, drobno mielone natka pietruszki, niektóre części mielonego cynamonu, a także jedną łyżkę agawy. Będziesz potrzebował soli według gustu.

Kiedy już ułożone wszystkie te składniki, trzeba będzie połączyć jagody pszenicy i bulionu w rondlu i umieścić je na średnich warunkach cieplnych. Trzeba doprowadzić to do wrzenia. Można zmniejszyć ogień do bardzo słabym, przykryć go i pozwól mu gotować przez jakiś czas, aż cała woda została wchłonięta.
materiałowe torby na zakupy
– autor artykułu