CWKS

by
CWKS
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dziś ITI przejmuje za bezcen (1,6 miliona złotych za legendę!) najbardziej zasłużony klub sportowy w Polsce – CWKS Legia Warszawa. Oczywiście holding Mariusza Waltera robi to po to, żeby nabyć prawa do herbu oraz historii klubu, reszta jest chyba marginalna. Tereny CWKS-u należą do Agencji Mienia Wojskowego, więc nie ma ryzyka, że powstanie tam hotel i centrum konferencyjne. Ruchomości “wielkiej” Legii są też mało znaczące.

Najprawdopodobniej syndyk wydzieli z masy upadłościowej sekcje i przejmie ich utrzymanie województwo. Tak twierdzi Jacek Gmoch.

Teraz możliwe są dwa scenariusze: dobry i zły.

Dobry: ITI wietrzy interes w siatkówce i koszykówce, zaczyna wspierać te sekcje i mamy w Warszawie, na Torwarze, ekstraklasę w tych dyscyplinach. Na koszulki piłkarzy i pamiątki oficjalne wraca eLka w kółeczku. Konflikt między klubem a kibicami traci główną część sporną.

Zły: Na koszulki piłkarzy i pamiątki oficjalne wraca eLka w kółeczku. ITI nie interesuje nic innego, oddaje sekcje marszałkowi Województwa Mazowieckiego. Sekcje upadają po roku, koniec CWKS-u. Protest nie kończy się nigdy.

A co Wy myślicie?

Inne artykuły:

Back to Top