bilard holenderski

bilard holenderski

Ułatwienie dyskusję Fantastic Book Club

Lubię czytać książki i były uczestnik klub książki od ponad siedmiu lat. Jeśli jesteś podobny do mnie i po zakończeniu dobrą książkę, że badania w trybie online, aby dowiedzieć się wszystko, co można o autorze, jego / jej proces twórczy i być może na tle historycznym książki. Co jeszcze lepsze jest to, biorąc tę ??analizę na spotkanie klubu książki.

Tutaj są inni ludzie, którzy są po prostu pasjonatami książki jak ty. Przez następne 90 do 120 minut, można przedyskutować jednego kawałka pracy artystycznej i naprawdę starają się drążyć warstw dlaczego autor zrobił to i to i dlaczego wybrała, aby jej akt znaków jak idiota albo bohatera.

W ciągu ostatniej dekady wiele osób (głównie kobiet) przybywali do rezerwacji kluby cieszyć się koleżeństwa z innymi miłośników książek. Dołączyłem do klubu książki wkrótce siedem lat temu, wkrótce po urodził się mój syn, bo miałem więcej czasu na moje ręce i chciałem uciec nuda pieluch, karmienia i nocne napady złości. Był to również w tym samym czasie, że chciałem się poważnie o moim pisaniu i wiedział, że lepsze czytelnicy jeszcze lepsze pisarzy.

Teraz siedem lat później doprowadziły dwie udane grupy klub książki i sporządzili ten przewodnik, aby pomóc prowadzić fantastyczny Book Club spotkanie!

bilard holenderski

– Rozłóż na pytania czytania dyskusyjnych (większość książek mieć przewodnika czytania w samej lub za pośrednictwem Google www.elektrotechmed.com Book) na tydzień przed członkami klubu książki, więc każdy ma szansę na przygotowanie

– Oferta jakąś żywność i napoje na każdym spotkaniu. Można zachować to proste i każdy doceni wodę i ciasteczka. Cukier sprawia, że ??myślisz lepiej!

– Wyznaczyć siebie jako mediatora do przechowywania rzeczy ruchomych lub wyznaczyć host jeśli obracają lokalizacje co miesiąc

– Odbiór w miękkiej okładce książki, które można łatwo znaleźć w bibliotece, przy używanych księgarniach lub przez znajomych, którzy pozwalają pożyczyć swoje książki

– autor artykułu