Sport i FitnessIvica Kriżanac

Ivica Kriżanac

by
Ivica Kriżanac
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ok, wiemy już, że ze statystyk wynika, że Kumbev to ligowy średniak, ale… nikt o nim nie wie nic więcej. Mniej więcej to samo potwierdza Krzysztof Stanowski, były dziennikarz Przeglądu Sportowego i Dziennika. Kto, jak kto, ale on na lidze się zna:

Byłem z nim kiedyś na obiedzie. Przyprowadził go Ivica Kriżanac. Mówił, że fajny z niego chłop, ale generalnie nic ciekawego nie mam o nim do powiedzenia, poza tym, że sami piłkarze go bardzo zawsze cenili – o wiele bardziej, niż trenerzy czy dziennikarze.

To dobry znak. Trenerzy w Polsce szanują Włodarczyka, a dziennikarze – Grzelaka. Jeśli Kumbev ma najlepszą opinię u napastników rywali albo u ludzi takich, jak Kriżanac, to te 200 tysięcy Euro, jakie zapłaciła za niego Legia, zaczyna brzmieć jak niska kwota.

10. Bo nie ma drugiego tak dobrego powodu, żeby przegrać 10 złotych stawiając je przed meczem na zwycięstwo Polaków.

9. I nigdy już tak łatwo nie odzyskasz 10 złotych, kiedy okaże się, że na wygraną Polaków postawili wszyscy inni znajomi.

8. Bo może być to jedyny moment w Twoim życiu, w którym rzucisz się w objęcia swojego szefa i krzykniesz mu do ucha: “Kurwaaaaaaaaa!!!”

7. I może to być jedyny moment w Twoim życiu, kiedy nie zwolni Cię za to z pracy.

6. Bo jeśli w drugiej połowie nie będziesz w stanie wymówić nazwiska Krzynówek, nikt nie zrobi o to pretensji. Co więcej: wszyscy zrozumieją.

5. I masz szansę znaleźć się w świecie, w którym kobiety wyglądają coraz piękniej i wciąż przynoszą Ci piwo.

4. Bo możesz się popisać wiedzą przed kolegami, którzy przyszli tam tylko dla towarzystwa, “bo Euro to Euro”.

3. I przed koleżankami. Choć nie popisuj się otwieraniem piwa okiem, dobrze?

Ani zębami.

2. Bo to jedyny dzień, w którym poprawość polityczna wygasa i jeśli w 85. minucie wciąż będzie bezbramkowy remis, to nawet członek Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Niemieckiej przypomni temu narodowi wszystkie jego najgorsze wspomnienia: bawarskie stroje, kartonowe samochody, Josefa Fritzla, pływaczki o pachach goryla i porno ze zwierzętami.

1. A jeśli przegramy, to po chwili i tak wrócicie do rozmów o seksie i imprezach.

Inne artykuły:

Back to Top