bilard i snooker roznice

bilard i snooker roznice

Book Review ciałami Zachodnia Saga Anthology

Napisane przez: Cheryl Pierson, Celia Yeary Karen Michelle Nutt, Cindy Carrier

Wydawca: Opowieści zwycięstwa Prasa

ISBN: 1463501382

Dostępność w: druku i eBook

4 gwiazdek

Położony w American West „Zachodni Saga Anthology” skupia się na rodzinie McTavish mediacje gospodarcze warszawa ponieważ zaryzykować osiedlenie się i oswoić nieznane.Moment Day Spa w Gdańsku Porywający zestaw znaków napędzane opowiadań obiecuje mieć czytelnika obracając stronę.

„Każda dziewczyna Sen” Cheryl Pierson znajdzie bohaterka, Sheena McTavish w poważnych prostych. Porzucony przez rodziców, kiedy odkrywają, że jest w ciąży, Sheena jedzie na zachód, aby jej dziecko z dalekiej ciotki i wuja. Dyliżans Sheena jest atakowana i Sheena obawia się o swoje życie. Wprowadź USA Army Scout Callen Chandler, który ratuje ją, twierdząc, Sheena jest jego żoną. Sheena jest wdzięczny, ale może ona znaleźć prawdziwe szczęście w ramionach CAL?

Celia Yeary pisze „Along Came woli”. William Montgomery przechodzi przez Trinity Hill, Texas, gdy banda chuliganów atakują go. Czy to boli i znaleziony przez miejscowego nauczyciela, Kathryn McTavish. Bierze go do lekarza traktuje swoich obrażeń. Czy znajdzie się przewlekły, przyciąga do Kathryn. Wkrótce będzie musiał podjąć decyzję – Przenieś lub pobyt. Czy on słuchać swojego serca lub wykonać połączenie z zachodu?

długopisy Karen Michelle Nutt „Jeźdźcy burzy”, western historia z elementami steampunk. Samantha i Denny jeździć burz za pomocą swoich talentów, aby utrzymać harmonogram bezpieczne. Przypisany uratować Ace McTavish, Samantha znalazła się przyciągać przystojny mężczyzna, choć wiedziała, że ??nigdy nie może być kilka, ponieważ pochodzą one z dwóch różnych okresów. Pokochają znaleźć sposób, aby przezwyciężyć czas?

„bezpiecznych rękach”, został napisany przez Cindy Przewoźnika.
www.dotlogic.pl/outsourcing-it/
– autor artykułu