Sport i FitnessOstatnio tak dobre miałem rok temu. Ale teraz mam lepsze. Dlaczego?

Ostatnio tak dobre miałem rok temu. Ale teraz mam lepsze. Dlaczego?

by
Ostatnio tak dobre miałem rok temu. Ale teraz mam lepsze. Dlaczego?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ostatnio tak dobre miałem rok temu. Ale teraz mam lepsze. Dlaczego?

Piekarski pisze świetnie o Mięcielu: Graliśmy razem w Legii chyba przez dwa lata. Każdy wtedy wiedział, że Marcin ma wielkie możliwości, których jednak do końca nie wykorzystywał. Jednak zagranicą pod względem piłkarskim bardzo się zmienił. Pierwszy raz to zauważyłem, kiedy grałem w Anorthosisie Famagusta i pojechaliśmy na mecz Pucharu UEFA z Iraklisem. Wtedy zobaczyłem zupełnie innego Mięciela, grającego dojrzalszą piłkę, podejmującego dobre decyzje, mającego lepiej ułożoną nogę. W Grecji naprawdę wskoczył na wyższą półkę. Co roku grał tam w zespole gwiazd ligi.

Mięciel jest ciągle szybki, sprawny, silny, skoczny. Może nie zdobędzie zbyt wielu goli spoza szesnastki, ale który napastnik w Polsce to robi? Naprawdę – to on moim zdaniem będzie decydował o sile Legii w tym sezonie.
Szałachowski jest zdrowy. Jezu, jak bym chciał, żeby tym razem nic mu się nie stało… Szałach z niepołamanymi kośćmi to 10 bramek więcej dla Legii.
Podobno gramy 4-4-2.
Ani Iwański, ani Roger nie będą mieli pewnego placu. Czyli któryś z nich będzie musiał się wziąć do poważnej roboty – przypomnę, że Perejro wciąż walczy o kontrakt życia. I ciągle go nie wywalczył.
Lech gra we Wronkach, Wisła na Hutniku. A my u siebie, konfliktu, jeśli dobrze się orientuje, nie ma?
Rywale jeszcze się nie wzmocnili, a Brożek ma odejść. Wiem, jest 2 lipca, nie powinienem się podniecać.

Ale kto mi zabroni, kiedy to mój ulubiony okres w roku?

Inne artykuły:

Back to Top