bilard amerykanski

bilard amerykanski

Pozdrowienia z Jamajki, Wish You Were Queer

Niedawno przeczytałem zabawną książkę Mari Sangiovanni. Wiedziałem od Pozdrowienia tytuł z Jamajki Wish You Were Queer ta książka miała być zabawna i że będzie to prawdopodobnie wyzwanie mentalności niektórych ludzi bardziej tradycyjnych.

Choć historia wydaje się być autobiografia życia autora, nadal nie mogę powiedzieć na pewno, jeśli wszystkie te szalone rzeczy faktycznie się stało z Mari.meble biurowe gdynia Mogła przyznano miliony dolarów w rozliczeniu majątku babki, ale potem znowu, może to być jedna z opowieści o tym, co chcemy, by się z nami stało.

Bohaterami tej historii są wytłuszczone i żywe wyrażone dość dobrze przez „show nie mów” stylu pisania autora. Czułem się, jakbym siedział przy basenie oglądania szalone Włosi mają argument rodziny po pijanemu na Margarity. I niech się RIP-ryk śmiech, kiedy ciocia Aggie wpadł do basenu podczas jednej ze swoich tyrad i zrujnował jej „kask” fryzurę. Miała ona zbliża się do niej. Zasłużyła na to, ale jakoś nawet udało jej się śmiać z jej położenia. Musiałaby się śmiał ostatni nie wiem co. A kto by nie kiedy masz tyle pieniędzy można sobie pozwolić, aby wyrzucić go z nieznajomymi na drugim końcu basenu? I nie żałuję, że tam byli. Żałując, że były dziwne? Dobrze, że prawdopodobnie nie nastąpi, dopóki nie zakochać się w gwiazdę filmową i przenieść się do Kalifornii.

Każdy chciałby, aby sprostać tej włoskiej rodziny, ale kto chciałby być rzeczywiście związana z jednym z członków? Worrywart / wścibska dla matki, bałamutny, ojciec pot-palenia, który bierze stępić każdy napiętą chwilę sugerując każdy coś zjeść hot-pikantny i klopsiki, oczywiście. Mari, czy naprawdę upuść Klops na nogę? Niemniej jednak, Katherine znajdzie wujek Tony tyle nieodparta, że ??chce za niego wyjść. Ich ślub był kolejnym fiaskiem z prasą tam sfotografować-NOT narzeczeni, ale gwiazda filmowa i kochanka wałów!

Po spędzeniu tygodnia na wakacjach na Florydzie z mojej rodziny, mogę sobie tylko wyobrazić, biorąc nasz gang na Jamajkę . Tak więc, nie masz. Książka jest o odwadze i uczciwości. A chodzi o robienie niekonwencjonalnych rzeczy jak kochać kogoś tej samej płci, a seks z nią. Podczas dusznej sceny miłosne są do niej i do niej, czytelnik musi odchodzić z założeniem, że miłość nie zna żadnych warunków, takich jak wiek, płeć, rasę http://pirox.pl lub pieniędzy. Miłość w Seattle, gdzie i kiedy to się stanie. To do nas należy docenić to, zamiast osądzania go.

– autor artykułu