bilard download free

bilard download free

Ile białka jest w Makarony

Jeśli jesteś w programie odchudzania, a nawet program budowy mięśni prawdopodobnie masz jakieś wytyczne białka jesteś następujący.

Jest to najprawdopodobniej dzienne spożycie białka czytałeś o tym ma pomóc w osiągnięciu lub budowanie mięśni i utrata masy ciała celem. Wiedząc, ile białka jest w niektórych środkach spożywczych będzie przejść długą drogę, aby pomóc Ci wybrać to, co do jedzenia na kolację.

bilard download free

Wiele diet próbować klasyfikować pokarmy jak węglowodany czy białka, ale w rzeczywistości jest to zbyt uproszczone, gdyż istnieje wiele produktów, które mają znaczną ilość obu. Pasta jest dobrym przykładem takiej żywności.

Jak tylko usłyszysz owa makaronu prawdopodobnie wyobrazić, że jest to przede wszystkim wysokiej zawartości węglowodanów żywności składa się z węglowodanów skrobiowych. Ale to nie wszystko, co jest makaron. W zależności od rodzaju makaronu można uzyskać istnieje znacząca ilość białka w nim też.

Na przykład: 100 g zwykłego gotowanego makaronu jest około 5 g białka i 25 g węglowodanów. Dodać 50 g gotowanych mielonej wołowiny (w sosie pomidorowym) i będziesz dodaliśmy kolejne 12 gramów białka do makaronu posiłek.

bilard download free

Ten przykład jest dość mała część, w rzeczywistości większość ludzi będzie jeść więcej niż 100 gramów na porcję makaronu. Realistyczny porcja może być bardziej jak 200 gramów, które mają 10 g białka przed dodaniem jakiegokolwiek mięsa w ogóle.

Chodzi o to, że istnieje znaczna ilość białka w pożywieniu, które można tradycyjnie myśleć jako węglowodanów. Chleb jest kolejnym dobrym przykładem: 1 kromka chleba zwykłego pełnoziarniste ma prawie 4 gramów białka (w plaster 28 gram)

Jeśli wprowadzono regularne kanapkę z dwóch kromek chleba można byłoby uzyskanie około 8 gramów czytaj więcej na naszej stronie białka tylko z samych kromek chleba. Ten sam kawałek chleba miałby około 12 gramów węglowodanów więc stosunek białka do węglowodanów jest już w dość dobrej równowagi.

– autor artykułu