bilard internetowy

bilard internetowy

– Zaplanuj z książek dla całego roku na spotkaniu grudniu lub styczniu, więc nie każdy wie, co jest harmonogram

– Wszyscy mają przedstawić się na początku spotkania na 30 sekund do minuty. Również zapewnić plakietek.

– Zrób wszystko co w twojej mocy, aby zakończyć książkę przed spotkaniem.przedłużanie rzęs pabianice Jeśli ukończyć książkę i zachęcać innych, że jest to dobry pomysł, aby zakończyć, to większość ludzi będzie przestrzegać. Nikt nie chce zatrzymać się późno, dokończyć książkę cerować, a następnie pojawi się na spotkanie, aby dowiedzieć się, że połowa ludzi tam nie dokończył.

– Przejdź się po pokoju lub na stole i niech każdy ma skręt do dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat tej książki. Jako moderator, trzeba także upewnić się, nikt nie przerywa siebie i mają dyskusje osobiste ograniczone do minimum. (Np. „Ta książka przypomina o czasach, kiedy mój mąż i ja zdecydowaliśmy się sprzedać nasz dom jeszcze w latach 60-tych ….”)

– Miej otwarty umysł i uczyć się od innych, którzy mają różne opinie. Posłuchaj! Również starać się nie powtarzać tego, co ktoś inny mówi – oferują nowy smakołyk! Oto kilka rozruszniki klub książki rozmowa z decyzjami Reading grupowe (www.Readinggroupchoices.com) Jeśli nie masz instrukcji grupy czytania na dłoni.

– Czy jeden lub więcej znaków opowiedzieć? Czy te postacie wiarygodne?

– Jakie są motywy tej książki? Jakie główne konflikty w historii?

– Jak działa ustawienie i okres wpływu na historię?

– Czy historia zmienić zdanie miejsca, zdarzenia, czas, itp? Jak to?

– Co sądzisz stanie się z bohaterami kolejnych?

Planowanie fantastyczny klub książki spotkanie nie zajmuje dużo pracy, ponieważ każdy chce tam również spotkanie, aby odnieść sukces, ale Tw oim zadaniem jako moderatora, aby ustawić właściwy ton i niech każdy ma swoje zdanie więc będą wracać po więcej!

– autor artykułu