Nie ma dzisiaj nowoczesnych obiektów sportowych bez zamontowanych piłkochwytów. Praktycznie wszystkie powstające boiska otaczają piłkochwyty. Te jakże proste i jednocześnie bardzo dobre rozwiązania sprawiają, że boiska sportowe mogą powstać w takich miejscach, w których do tej pory nie mogło być o nich mowy. To dzięki tym prostym swoistym ogrodzeniom zapewnia się bezpieczeństwo zarówno osobom przebywającym na boisku, jak i w jego pobliżu. Ponadto dzięki piłkochwytom piłka szybko i bez problemów wraca do graczy.

Podaż tego typu ogrodzeń jest dosyć duża. Producenci często proponują klientom piłkochwyty wraz z ich zamontowaniem. Z jednej strony jest on prosty, z drugiej -nieco skomplikowany, gdyż trzeba spełnić określone wymagania. Stalowe lub aluminiowe słupy fundamentowe muszą zostać wkopane odpowiednio głęboko. Trzeba też pamiętać o zastosowaniu odpowiedniej siatki – tę dobiera się w zależności od tego, jakiego rodzaju piłki będzie zatrzymywała, jacy zawodnicy będą grali na boisku. Piłkochwyty montuje się również we wnętrzach obiektów sportowych, np. halach. Inny jet tutaj tylko ich montaż.

Poprzedni artykułCzysta masa mięśniowa
Następny artykułSkoki tandemowe
Jestem Ewka i od dwóch lat prowadzę blog poświęcony sprawom kobiecym i męskim. Znajdziesz na moim portalu wiele ciekawych porad, informacji i artykułów związanych z erotykom. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to pisz na mój e-mail: ewa2020adamczyk@gmail.com